777 844 029
servis@pc-lbc.cz

ODVIROVÁNÍ
POČÍTAČŮ

Rádi vyháníme z počítačů havěť, která negativně ovlivňuje chod, svižnost a bezpečnost operačního systému. Je nám jedno, odkud se ta škodná dostala do Vašeho PC. Naším úkolem je ji zlikvidovat a již ji do Vašeho PC nepustit!

Ten počítač se chová zláštně.

Mezi nejčastější příznaky napadeného počítače patří zpomalení systému, nekontrolovatelně zobrazující se reklamy nebo i otevírání nežádoucích oken v internetovém prohlížeči. K nakažení může dojít velice jednoduše. Občas stačí kliknout na přílohu nevyžádaného emailu, kouknout na "nahotinky" nebo nainstalovat nelegálně pořízenou aplikaci.

Možností jak se zbavit "nákazy" je hned několik. Hodně závisí na tom, k čemu počítač používáte a jak s ním pracujete. Každý virus se chová jinak a má jiné poslání. 
Dotaz? Kontaktujte nás.
Ideální je rovnou zavolat na mobilní telefon 777 844 029, kde si ihned řekneme jak se věci mají a co je potřeba. Ti co se stydí můžou využít email servis/zavináč/pc-lbc.cz, kde ale nečekejte bleskurychlé reakce.
Kde nás najdete.
Jsme tam, kde je zrovna potřeba a kde se předem domluvíme. K dispozici jsme v Liberci na Králově Háji, ulice Vojtěšská nebo v Pavlovicích pod Hokejkou - Andělská cesta.

(c)2021 Radim Šafařík PC-Lbc. Servis počítačů v Liberci.